Події У Кривому Розі великий пес без намордника ледь не пошматував маленького собаку (ВІДЕО)
Пт 24.04.2026, 12:48
Події Майже гендерна нічия: якою була ситуація з народжуваністю у Дніпрі 23 квітня
Пт 24.04.2026, 12:11
Події Окремі райони Дніпропетровщини 24 квітня засипало снігом (ФОТО)
Пт 24.04.2026, 11:56

Український бізнесмен, соратник олігарха Ігоря Коломойського та колишній співвласник "ПриватБанку" Геннадій Боголюбов, якому Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у використанні чужого паспорта для виїзду за кордон, не впевнений, чи повернеться він в Україну. Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає "Відомо".
Бізнесмен заявив, що планував повернутися до України після двотижневої або тритижневої поїздки за кордон, але тепер "не знає" через висунуті йому звинувачення.
"У мене там маленька дитина, у мене купа справ. Я збирався повертатися, а тепер я не знаю. Я сьогодні в роздумах", – сказав він.
Боголюбов заперечує свою причетність до злочину і стверджує, що під час перетину кордону з Польщею пред'явив українським прикордонникам власний паспорт.
"Мені купили квитки. Я не знаю на яке прізвище. Їх купували в перекупників, то, може, там прізвище було перекупника. Мені квиток дали, я прийшов зі своїм паспортом, квитком. Мене перевірили, коли я сідав у вагон, я сів та поїхав", – розповів він.
Бізнесмен детально описав процедуру перетину кордону, стверджуючи, що його паспорт перевіряли як українські, так і польські прикордонники.
"У пункті перетину зайшов прикордонник, забрав паспорт, кудись пішов. Потім повернувся, дав паспорт – і ми поїхали. Ще 10–15 хвилин – знову зупинилися, зайшов польський прикордонник, взяв мій паспорт, перевірив. І я попав у Хелм", – сказав він.
Боголюбов також спростував чутки про те, що він планує просити політичного притулку за кордоном.
"Я ніколи не думав, ніколи не приходило в голову просити ніякого політичного притулку в жодній країні світу", – сказав він.
Після виїзду з України Боголюбов поїхав до Великої Британії, щоб провідати матір, а потім до Австрії.
"Я не знаю, де я буду жити. Я цього рішення ще не прийняв. Думаю, рішення формуватиметься залежно від того, як будуть розвиватися справи", – сказав бізнесмен.
Нагадаємо, днями медіа повідомили, що Геннадій Боголюбов незаконно виїхав з України за підробленими документами. Причиною втечі називали те, що Бюро економічної безпеки готує йому підозру в справі щодо "ПриватБанку".
9 липня стало відомо, що правоохоронці повідомили про підозру Геннадію Боголюбову, а також прикордоннику, який допоміг йому у незаконному перетині кордону.
Відомо в GoogleNews
Дізнавайся новини Дніпра першим
Підписатись
Війна
В рамках обміну полоненими до України повернулися 193 захисники – Зеленський
Пт 24.04.2026, 16:06
Політика Заступниками очільника Дніпропетровської ОВА стали двоє військовослужбовців 92-ї бригади (ФОТО)
Пт 24.04.2026, 15:28
Війна Окупанти вбили вісім людей за тиждень: Дніпро 24 квітня схилив голови у жалобі
Пт 24.04.2026, 08:45
Війна Вночі 24 квітня ворог нещадно обстрілював три райони Дніпропетровщини: постраждали двоє людей
Пт 24.04.2026, 07:45
Війна Ворог 23 квітня атакував чотири райони Дніпропетровщини: постраждала жінка
Чт 23.04.2026, 18:43
Інтерв’ю Історія під ударом: ворог зруйнував ще чотири автентичні будівлі у Дніпрі (ФОТО)
Сб 18.04.2026, 17:10
Актуально Ціна останньої шани: чому поховання воїнів перетворюється на випробування для живих
Вт 14.04.2026, 10:57
Інтерв’ю Не фотозона, а меседж: у Дніпрі з'явився мурал із сенсом Великодня (ФОТО)
Нд 12.04.2026, 10:00
Актуально Сміття на мільйони: у Дніпрі знову шукають прибиральника, поки місто потопає у відходах (ФОТО)
Чт 09.04.2026, 15:26
Актуально Жіночі купе по-українськи: як вони виглядають і чому мають попит (ФОТО, ВІДЕО)
Ср 08.04.2026, 15:02
Актуально Від бюджетних до luxury: наскільки здорожчали великодні паски у Дніпрі у 2026 році (ФОТО, ВІДЕО)
Пт 03.04.2026, 20:05
Актуально Дівчинку побили – інші дивилися: як розпізнати булінг і зупинити його вчасно
Пт 03.04.2026, 16:04
Віктор Ягун
Генерал-майор запасу СБУ, колишній заступник голови СБУ, громадський діяч
Глобальний шторм та українські дрони: як Близький Схід і ШІ змінюють логіку нашої оборони
Микола Лукашук
Голова Дніпропетровської обласної ради
ЄС "на мінімалках": чому асоційоване членство – це пастка для відбудови України
Володимир Фесенко
Український політолог
Болгарське дежавю: Чому вибори у Софії – це дзеркало для українських політичних ілюзій
Віктор Шлінчак
Голова правління Інституту світової політики
Між правом на захист і монополією на силу: чому легалізація зброї не є панацеєю від розстрілів
Віталій Портников
Український журналіст, публіцист, письменник, телеведучий
Ефект Зеленського по-угорськи: як Петер Мадяр став дзеркалом раннього Орбана
Захарченко Володимир Васильович
Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)
Поплавський Михайло Михайлович
Експрезидент Київського університету культури та мистецтв, народний депутат Верховної Ради України IV, VII та VIII скликань
Чиркова Олена Василівна
Депутат Дніпропетровської обласної ради VIII скликання, член комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів
Дубінський Олександр Анатолійович
Народний депутат України 9-го скликання від партії "Слуга народу", журналіст, блогер