Спортсмени з Кам'янського стали призерами чемпіонату України з веслування

Ср 14.08.2024, 17:26 Ольга Коцюба
Для юних веслярів чемпіонат став яскравою подією, наповненою незабутніми емоціями.

З 7 по 11 серпня у Києві відбувся чемпіонат України з академічного веслування серед юнаків та дівчат 2008–2009 років. нар. та 2010–2011 рр. нар. На змаганнях яскраво виявили себе юні спортсмени з Кам'янського, які представили ДЮСШ №1. Про це передає "Відомо".

Для юних веслярів з Кам'янського чемпіонат став не лише випробуванням спортивної майстерності, а й яскравою подією, сповненою незабутніх емоцій. Атмосфера змагань, неймовірна конкуренція та активна підтримка глядачів та вболівальників стали для них незабутнім досвідом.

Під керівництвом тренерів Дмитра Хоросоженка та Вікторії Жарикової, юні веслярі з Кам'янського продемонстрували визначні результати.

Діана Хоросоженко виборола друге місце у складі збірного екіпажу в класі човнів 4х (дівчата). Також вона посіла шосте місце у класі човнів 1х, продемонструвавши свій індивідуальний талант та майстерність.

Єгор Ільїн показав себе справжнім бійцем, посівши друге місце у складі збірного екіпажу у класі човнів 4х (юнаки). Крім того, він завоював шосте місце у класі човнів 1х та шосте місце у складі збірного екіпажу у класі човнів 2х.

Тимофій Жук, Давид Циганок, Матвій Зайцев, Артур Голуб, Федір Радаєв та Ілля Жук відзначилися у складі збірного екіпажу Дніпропетровської області, виборовши третє місце у класі човнів 8+. У класі човнів 2хТ. Жук та Д. Циганок посіли четверте місце. Юнацька четвірка (Т. Жук, Д. Циганок, Ф. Радаєв та О. Голуб) фінішувала на шостій позиції.

Каменські веслярі продемонстрували найвищий рівень спортивної майстерності, довівши свою готовність до серйозних змагань. Їхні успіхи — результат кропіткої роботи тренерів, завзятих тренувань та прагнення до перемоги.

Окрім відмінних результатів, чемпіонат став для юних спортсменів чудовою можливістю набратися досвіду, познайомитися з новими суперниками та отримати заряд мотивації для подальших тренувань.

Ми вітаємо юних веслярів із Кам'янського із відмінними результатами на чемпіонаті України! Бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог!

Раніше ми писали про те, що більярдисти з Дніпра вибороли 4 медалі на Чемпіонаті Європи.