Дніпрянка посіла 2 місце на Чемпіонаті Європи з пауєрліфтингу

Вт 20.08.2024, 16:16 Анна Гончаренко
Спортсменка з Дніпра після отримання 1 місця на Чемпіонаті України у своїй ваговій категорії серед юніорок поїхала на Чемпіонат Європи, де отримала 2 місце з жиму лежачи

Дніпрянка здобула 2 місце на Чемпіонаті Європи з жиму лежами, передає кореспондент "Відомо".

Член національної збірної команди України з пауєрліфтингу, Орина Боровкова розповіла про здобуті медалі з Чемпіонату Європи з жиму лежами

Двократна чемпіонка України серед юніорок у 63-й ваговій категорії, займала друге місце на Кубку України у відкритій віковій категорії, 4 місце на Чемпіонаті Європи у минулому році та 2 місце цьогоріч на цих змаганнях. Також Орина Боровкова є рекордсменкою Дніпропетровської області, поставивши рекорд з вагою 90 кг.

"У цій Федерації я виступаю вже два роки. Перші були минулого року в липні у Франції, там я посіла четверте місце. Саме з тих змагань почалася підготовка до цьогорічних. Покращували програму, додавалі нові вправи, намагалися виступати на всіх змаганнях, де була можливість, щоб отримувати загальний досвід. На початку цього року були відбіркові змагання на Чемпіонаті України, де я посіла 1 місце у своїй ваговій категорії серед юніорок. Це дало змогу відбиратися на Чемпіонат Європи. Переймалася за те, щоб вдало виступити і показати весь максимум, на який я здатна. Я підняла 85 кг та 92,5 кг. Хоча на тренуванні вдавалося жати 95 кг. Спочаткуя не вірила, що вдалося вибороти друге місце, а усвідомила до кінця, коли вже стояла на п’єдесталі, отримавши медаль, то була дуже щаслива", - поділилась Орина Боровкова.

Також Орина зазначає, що ці нагороди допомогають їй реалізовуватись як особистість у цьому виді спорту та житті. Для неї нагороди стали невеликим подарунком за моменти, які доводиться проходити під час тренувань та змагань.