Кримінал Зрізали мідні дроти на понад 3,7 млн грн: на Синельниківщині викрили трьох чоловіків на спробі крадіжки майна залізниці
Вт 01.09.2026, 20:15
Кримінал Погрожував пістолетом-запальничкою та бив палицею: у Дніпрі судитимуть чоловіка за розбійні напади на пацієнтів лікарні (ФОТО)
Вт 01.09.2026, 19:45
Життя міста У Дніпрі та передмісті майже на добу вимкнуть воду: перелік територій та графік відновлення
Вт 01.09.2026, 19:15

У Кривому Розі готуються до процедури демонтажу частини житлового будинку, зруйнованого російською ракетою. Управління капітального будівництва Криворізької міської ради оголосило відкриті торги на послуги з технічного нагляду за частковим демонтажем будинку на вулиці Українська, 55. Інформація про тендер розміщена на сайті державних закупівель Prozorro , передає "Відомо".
Очікувана вартість послуг технагляду складає 120 661,25 гривень. Аукціон на вибір підрядника стартує 17 червня. Роботи з технічного нагляду мають бути завершені до 25 липня.
Також читайте: У Дніпрі оголосили тендер на закупівлю нових тролейбусів: що відомо
Раніше, в рамках відновлення зруйнованого будинку, було проведено проектно-вишукувальні роботи, які коштували міському бюджету 640 117,44 гривень. Роботи з часткового демонтажу будинку оцінили в 8 747 936,40 гривень.
Виконавцем робіт із демонтажу стало ТОВ "Уайт". Державна аудиторська служба провела моніторинг процедур закупівлі, не виявила порушень.
Демонтаж зруйнованого будинку - це важливий крок у процесі відновлення будинку. Він дозволить очистити територію від небезпечних конструкцій та підготувати її для подальшого відновлення.
Важливо відзначити, що демонтаж - це не просто руйнація, а складний технологічний процес, що вимагає професійного підходу та ретельного контролю. Він, у свою чергу, необхідний для забезпечення безпеки робіт, дотримання будівельних норм та стандартів, а також для запобігання позаштатним ситуаціям.
Нагадаємо, що 31 липня 2023 року російська ракета потрапила до дев'ятиповерхового житлового будинку, зруйнувавши його з 4-го по 8-й поверх. Внаслідок трагедії загинуло 6 людей.
Раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі планують відремонтувати працюючий світлофор за більш ніж 385 тисяч гривень.
У Кривому Розі приватна особа придбала 12 гаражів у районній адміністрації за кумедною ціною
У Кривому Розі на ремонт флагштока витратить майже 200 тисяч гривень
Відомо в GoogleNews
Дізнавайся новини Дніпра першим
Підписатись
Війна
П’ятеро поранених, вирва на шкільному стадіоні та понад 50 атак: росіяни обстріляли п'ять районів Дніпропетровщини
Вт 01.09.2026, 18:52
Кримінал У Кам’янському службове авто поліції наїхало на чоловіка під час конфлікту: призначено перевірку (ФОТО, ВІДЕО)
Вт 01.09.2026, 18:32
Війна Унаслідок ворожого удару по Дніпру поранені дві жінки: виникла пожежа на підприємстві
Вт 01.09.2026, 18:12
Події Перший дзвоник під час війни: як школи Дніпра розпочали новий навчальний рік (ФОТО, ВІДЕО)
Вт 01.09.2026, 13:56
Кримінал Вилучили понад 300 комп'ютерів, Starlink та зброю: у Дніпрі ліквідували шахрайські call-центри (ФОТО)
Вт 01.09.2026, 12:59
Актуально Шкільний кошик знову подорожчав: скільки у Дніпрі коштує 1 вересня в 2026 році
Чт 27.08.2026, 09:30
Інтерв’ю Директор музею ім. Яворницького: "Ми відкрили нове поселення доби неоліту біля Нехворощанського монастиря"
Вт 25.08.2026, 20:00
Інтерв’ю Казка, яка лікує: у Дніпрі презентують незвичну виставу про реалії війни (ФОТО)
Пт 21.08.2026, 17:15
Інтерв’ю Скільки коштує мед у Дніпрі та як не купити фальсифікат: поради відомого пасічника
Чт 20.08.2026, 13:52
Резонанс Не встигли збудувати, а вже розвалилося: у Кривому Розі руйнується скандальний Меморіал полеглим Героям (ФОТО, ВІДЕО)
Ср 19.08.2026, 11:01
Актуально Від малосімейки до дизайнерських апартаментів: скільки коштує орендувати квартиру у Дніпрі
Вт 18.08.2026, 19:30
Актуально Спека, озеро, катамарани: що варто знати дніпрянам про відпочинок у парку Глоби (ФОТО, ВІДЕО)
Сб 08.08.2026, 09:30
Геннадій Друзенко
Український юрист, громадський активіст
Повернення у 2022-й: чому Україна має стати справжньою Республікою, а не "Росією-лайт"
Валерій Чалий
Політик, дипломат, громадський, державний діяч
"Харчовий ланцюг" диктатора: чому казки Путіна про косаток розбиваються об реальність
Вадим Денисенко
Політолог, медіаменеджер
Лукашенка викликали до Путіна. Чому це повʼязано зі збільшенням тривог в Києві
Володимир Фесенко
Український політолог
Демократія під вогнем: чому пропозиція Федорова викликала шторм у суспільстві
Марина Данилюк-Ярмолаєва
Журналістка
Мундир як індульгенція: як поручителі Мудрої нищать довіру до волонтерських зборів
Віталій Портников
Український журналіст, публіцист, письменник, телеведучий
Узурпація повноважень чи слабкість Ради: хто відповідальний за деградацію інститутів влади
Шефір Сергій Нахманович
Український державний діяч, медіапродюсер, сценарист, співзасновник «Студії Квартал-95» та колишній перший помічник президента України Володимира Зеленського (2019–2024
Драпатий Михайло Васильович
Головнокомандувач Збройних сил України
Краснов Загід Геннадійович
Підприємець, політик, громадський діяч та лідер партії та однойменної громадської організації «Громадська сила»
Тищенко Микола Миколайович
Народний депутат Верховної Ради IX скликання